SPORT JEST MOJĄ PASJĄ I CZĘŚCIĄ MOJEGO ŻYCIA

To nie tylko ćwiczenia i praca fizyczna ciała ale sposób budowania charakteru i kształtowania osobowości, nauka szacunku, pokory i cierpliwości. 

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem mając 12 lat, gdy pierwszy raz wziąłem udział w treningu sztuk walk – Jeet Kune Do. Każdy trening wzbudzał we mnie pozytywne emocje, zawsze z niecierpliwością oczekiwałem kolejnych zajęć, aby móc pogłębiać wiedzę i umiejętności.

Zainspirowany kolejnym wyzwaniem, w wieku 14 lat rozpocząłem treningi Kick Boxingu. Ten rodzaj sztuk walk jest stosunkowo młody i na pewno każdy łączy go między innymi z Jean Claude Van Damme, który był moim idolem. Kickboxing cały czas towarzyszy mi w życiu i stał się moim dobrym „nałogiem”.

W swoim sportowym doświadczeniu miałem okazje trenować także K1, Boks Tajski, Judo, Brazylijskie Jiu Jitsu, MMA.

milen popow sport 3
milen popow sport 4

MOJĄ KOLEJNĄ ŻYCIOWĄ PASJĄ STAŁ SIĘ TRENING SIŁOWY I MODELOWANIE SYLWETKI

milen popow sport 6

Pierwsze treningi na siłowni rozpoczęły się w 2004 roku. Już jako zawodnik sztuk walk bardzo interesowałem się fizjologią organizmu ludzkiego i jego przemianą na skutek treningu siłowego. Ta pasja trwa we mnie do dziś.

Ukończyłem studia magisterskie o specjalizacji turystyka i rekreacja, co pomogło mi zdobywać wiedzę z zakresu rekreacji ruchowej, fizjologii człowieka, sportu, połączoną z możliwością poznawania nowych miejsc. Dzięki temu mogłem pracować, podróżować i trenować zarówno sztuki walki jak i „bodybuilding” w wielu profesjonalnych klubach na świecie i doskonalić swój warsztat trenerski

Zdobytą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie treningu siłowego, treningu wytrzymałościowego, sztuk walk, fizjologii człowieka, anatomii, stretchingu, suplementacji i dietetyki przekazuję swoim podopiecznym i inspiruję ich do aktywnego trybu życia.

Certyfikaty

issa certificate

Certyfikowany Trener Personalny „Personal Trainer” ISSA- International Sports Sciences Association

Instruktor Rekreacji Ruchowej – specjalnośc pływanie

PZKB-Zaświadczenie-Milen-Popow-1

Cetryfikowany Trener Kickboxingu PZKB „Polski Zwiążek Kickboxingu”